Burgon & Ball

Wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze dla zapalonych ogrodników-hobbystów

Brytyjska firma Burgon & Ball oznacza narzędzia ogrodnicze wyjątkowo wysokiej jakości, które spełniają nawet najwyższe wymagania i należą do najlepszych, jakie można znaleźć na rynku.

Szukaj według kategorii

   Burgon & Ball: 127 artkułów

   Filtry

   Wszystkie ceny zawierają VAT

   Burgon & Ball - brytyjska firma z wieloletnią tradycją

   Historia Burgon & Ball sięga 1730 roku, a więc obejmuje prawie 300 lat. Już w połowie XIX wieku firma z Sheffield produkowała do 300 000 nożyc do strzyżenia owiec rocznie. Tajemnica sukcesu: zamiast żelaza, które w tamtych czasach było zwykłym materiałem, firma użyła najlepszej stali odlewniczej na ostrza nożyc.

   Pod koniec XIX wieku firma zaczęła eksportować swoje produkty do Ameryki Południowej i tym samym wykonała skok w kierunku internacjonalizacji. W latach 20. XX wieku produkcja nożyc ogrodowych po raz pierwszy przewyższyła produkcję nożyc do strzyżenia owiec. Dziś narzędzia ogrodnicze Burgon & Ball są oficjalnie polecane przez Royal Horticultural Society, Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze - trudno o większe wyróżnienie w branży ogrodniczej.

   Wszystko dla wymagających ogrodników amatorów od Burgon & Ball

   Dzisiaj oferta Burgon & Ball obejmuje wszystko, czego mogliby sobie życzyć ogrodnicy-hobbyści o profesjonalnych wymaganiach.

   • Narzędzia ogrodnicze: Oprócz narzędzi ogrodniczych z długimi uchwytami, Burgon & Ball produkuje również narzędzia z krótkimi uchwytami, a także narzędzia do cięcia. Wszystkie one charakteryzują się najwyższą jakością materiału i wykonania, a także wyjątkowo ładnym designem.
   • Akcesoria ogrodowe: Czy to konewki, wiadra, kosze, termometry, fartuchy, nakolanniki, rękawice, przechowywanie żywności czy nawet kubki do kawy, Burgon & Ball oferuje szeroką gamę równie przydatnych i ładnych akcesoriów do ogrodu i gospodarstwa domowego.

   Co więcej, Burgon & Ball współpracuje również ze znaną brytyjską projektantką wnętrz, autorką i szefową kuchni Sophie Conran. Kolekcje powstałe w ramach tej współpracy inspirują znaną, wysoką jakością Burgon & Ball, a także niezrównanym stylem Sophie Conran.

   W Bloomling znajdziesz duży wybór wyjątkowych produktów marki Burgon & Ball, które przekonują zarówno pod względem jakości, jak i wzornictwa. Dodatkowo możesz liczyć na korzystne ceny, a także szybką i wygodną dostawę bezpośrednio do Twojego domu.