O bloomling

Cieszymy się, że nas znalazłeś!

Jesteśmy pasjonatami ogrodnictwa blisko natury, ponieważ jesteśmy przekonani, że świat i przyszłość, w której warto żyć, możemy kształtować tylko poprzez szacunek dla przyrody. Natura jest naszym przyjacielem, a nie wrogiem - z tym mottem ogrodnictwo staje się o wiele przyjemniejsze. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania ogrodu w zgodzie z naturą.

W naszym asortymencie znajdują się wspaniałe artykuły ogrodnicze, takie jak wysokiej jakości nasiona, narzędzia ogrodnicze, donice, środki ochrony roślin oraz akcesoria do ogrodu i na balkon. Nie brakuje też innowacyjnych produktów dla gospodarstw domowych, od przydatnych akcesoriów i narzędzi po urocze dekoracje.

  • Nasz starannie opracowany asortyment zawiera wszystko, czego potrzebujesz do uprawy roślin w domu i w ogrodzie
  • Oferujemy wysokiej jakości nasiona i wysokiej jakości produkty ogrodnicze
  • Z dużym zaangażowaniem zajmujemy się Państwa pytaniami i prośbami
  • Doskonała obsługa i szybka dostawa są dla nas oczywistością

Trzy filary naszej filozofii

Oferujemy nasiona najwyższej jakości

Nasz ogromny asortyment nasion składa się wyłącznie z odmian typowych, które nadają się do rozmnażania. Oznacza to, że wyrastające z niej rośliny same tworzą płodne nasiona, które po zasianiu również obrastają w rośliny, takie same jak ich "rodzice". Tego rodzaju nasiona są nie tylko ważna dla kolorowego, samowystarczalnego ogrodu, ale także w istotny sposób przyczynia się do zachowania różnorodności biologicznej.

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie gleby bez torfu

Posiadamy dobrze dobrany wybór wysokiej jakości gleb dla szerokiej gamy roślin i środowisk. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: nie zawierają torfu. Wydobycie torfu ma negatywny wpływ na klimat, z jednej strony uwalniając dwutlenek węgla, a z drugiej eliminując torf jako naturalny magazyn gazów cieplarnianych. Torfowiska są również ważnym siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt, które jest niszczone przez wydobycie torfu. Gleby bez torfu sprzyjają zatem zarówno ochronie klimatu, jak i ochronie gatunków.

Używamy wyłącznie ekologicznych nawozów

Nasze nawozy i środki wzmacniające rośliny działają w zgodzie z naturą, a nie przeciwko niej. Nie zawierają żadnych składników chemiczno-syntetycznych ani pestycydów oraz zapewniają zdrowy i silny wzrost roślin oraz obfite plony w 100 procentach naturalny sposób. A to nie tylko pomaga utrzymać naturalny ekosystem, ale także lepiej smakuje.

Jak to się zaczęło...

Podobnie jak roślina, o którą się dba i która jest odpowiednio pielęgnowana, nasz sklep internetowy bloomling powoli rósł, by z czasem osiągnąć duże rozmiary. Stworzony przez pasjonatkę ogrodnictwa, która nieustannie poszukiwała wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych, bloomling szybko przekształcił się w kolorowy sklep internetowy z różnorodnym asortymentem, z dużym zaangażowaniem i miłością do wszystkiego, co piękne w ogrodzie i gospodarstwie domowym. Dziś jesteśmy małym zespołem pasjonatów ogrodów z wielkim sercem do wszystkiego co zielone. Naszym celem jest współpraca z Tobą, aby Twój ogród rozkwitł i zamienił Twój dom w zieloną oazę.

Oczywiście nieustannie pracujemy nad tym, aby bloomling był jeszcze lepszy i ciągle szukamy nowych, innowacyjnych produktów, które mogą znaleźć się w naszej ofercie. Posiadamy wiele przydatnych wskazówek i porad, a także ugruntowaną wiedzę, które stanowią doskonałe uzupełnienie naszych wspaniałych produktów ogrodniczych. W ten sposób udało nam się sprawić, że bloomling stanie się rajem dla naturalnych ogrodników i wszystkich zapalonych ogrodników hobbystów.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się przeglądanie!

Anna i cały kwitnący zespół