Wysyłka i dostawa

Ile wynoszą koszty wysyłki?

krajWartość towarów (z VAT)Koszty dostawy (z VAT)
Polskaod 199,00 złbezpłatna dostawa
od 0,00 zł27,90 zł

* Te koszty dostawy są naliczane w ramach wysyłki standardowej. Specjalna wysyłka, tj. świeża dostawa czy towar o niestandardowych wymiarach, może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Jak długo trwa dostawa?

Czas dostawy dla poszczególnych produktów jest wyświetlany bezpośrednio przy produkcie. Przewidywany termin dostawy całego zamówienia będzie widoczny po wybraniu adresu dostawy oraz usługi transportowej.

Jeśli nie jesteśmy w stanie, nie z naszej winy, dostarczyć zamówionych towarów, ponieważ dostawca nie spełnił swoich zobowiązań umownych, możemy odstąpić od zamówienia. Poinformujemy cię wtedy o tym niezwłocznie.

Pamiętaj także o tym, że nasze paczki wysyłane są z Austrii. To oznacza, że podczas austriackich dni wolych od pracy nasz dział obsługi klienta jest niedostępny, a nasz magazyn nie wysyła paczek.

Usługa wysyłkowa

DHL Express

Wysyłka dla kraju: Polska za pośrednictwem DHL Express.

Jeśli złożysz zamówienie przed wtorek 05:15 godz., a zamówione produkty są dostępne w magazynie, Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia. Aby produkty mogły zostać wysłane, wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie. Przewidywana Dostawa w ciągu 2 dni roboczych. roboczych.

Zaraz po pomyślnym złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie w postaci wiadomości e-mail. Wieczorem, w dniu wysyłki, otrzymasz potwierdzenie nadania paczki z osobistym numerem śledzenia przesyłki, dzięki któremu dowiesz się o jej aktualnym statusie.

Przewidywany termin dostawy Twojego zamówienia jest wyświetlany na stronie danego produktu, a także w koszyku.

Współpracujące z nami firmy kurierskie starają się zawsze jak najszybciej dostarczyć przesyłkę. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli dojdzie do opóźnień w dostawie (głównie z powodu warunków pogodowych lub ruchu drogowego).

Nasze opakowania

Uważamy na środowisko - uważaj z nami!

Materiał wypełniający naszych paczek jest 100% biodegradowalny - nadaje się do kompostowania. Produkty w pojemnikach szklanych są przez nas dodatkowo owinięte chroniącą folią bąbelkową.

Nasze pudełka wykonane są z czystego kartonu i można je normalnie traktować jak odpady z makulatury.

Jak dostarczane są produkty wielkogabarytowe?

Dostawy towarów wielkogabarytowych, które są dostarczane za pośrednictwem spedytora, są z reguły realizowane do krawężnika pod podanym adresem. Dostawa następuje dopiero po wcześniejszym umówieniu się, firma spedycyjna skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Zapłata należności celnych

Dla zamówień wysyłanych w ramach UE VAT wliczony jest w cenę, ponieważ paczki wysyłamy z Austrii. Obieg towarów w ramach UE jest bezcłowy, nie ma dalszych opłat.

Uwaga: Za wyjątkiem obszarów ze szczególnymi przepisami, tj. Helgoland lub Wyspy Kanaryjskie. Na tych obszarach mogą obowiązywać podatki przywozowe i cło.

Zamówienie ekspresowe

UPS Express

krajdo 1 kgdo 2 kgdo 5 kgdo 10 kgdo 20 kgdo 30 kgdo 70 kg
Polska102,29 zł123,22 zł167,39 zł239,46 zł299,91 zł358,03 zł511,47 zł

DHL Express

krajdo 1 kgdo 2 kgdo 5 kgdo 10 kgdo 20 kgdo 30 kgdo 70 kg
Polska74,40 zł74,40 zł92,99 zł172,04 zł285,96 zł413,82 zł788,13 zł

Jeśli zamówienie przekroczy wagę 70 kg, zostanie doliczony koszt dodatkowej wagi. Oznacza to, że dla zamówienia o wadze 80 kg koszty wynikają z sumy 70 kg plus 10 kg. Np. jeśli zamówienie waży 143 kg, kwota do zapłaty to koszt 70 kg plus 70 kg plus 3 kg.

Za pomocą naszego partnera logistycznego oferujemy, oprócz standardowej przesyłki, możliwość ekspresowej dostawy. Produkty, które znajdują się w magazynie i zostaną zamówione do wtorek 05:15 godz. mogą być według życzenia wysłane ekspresowo. Wtedy otrzymasz paczkę we wszystkich europejskich obszarach metropolitalnych już następnego dnia!

Produkty, które nie znajdują się w magazynie, mogą też być dostarczone ekspresowo. Wysyłka następuje jak tylko produkty znajdą się w magazynie.

Wybór wysyłki ekspresowej możesz znaleźć w procesie zamawiania - tu oferowana jest ta opcja (ta usługa nie jest dostępna dla wszystkich krajów). Dopłata za przesyłkę ekspresową jest indywidualna w zależności od miejsca dostawy.