Bionana Bio Rzepa brokułowa „Cima di Rapa“
Brassica rapa
Produkt wyprzedanyProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Podobne produkty
Opis
Rzepa brokułowa jest blisko spokrewniona z brokułami i ma dość podobny smak. Podsmażona z czosnkiem w niewielkiej ilości oliwy z oliwek stanowi pyszny dodatek do makaronu, ryżu lub ryby.
| Odległość sadzenia: | ok. 30 x 30 cm |
|---|---|
| Okres kiełkowania: | 6 do 10 dni |
| Zbiór: | czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik |
| Zawartość wystarcza na ok.: | 70 roślin |
|---|---|
| Głębokość sadzenia: | 1 cm |
| Wysokość wzrostu: | 30 do 70 cm |
| Oznakowania: | Bio |
| Nazwa botaniczna: | Brassica rapa |
ocen klientów po polski dla Bionana Bio Rzepa brokułowa „Cima di Rapa“
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Bloomling:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.050 art.