Bionana Bio pomidor cytrynowy „Citrina“
Solanum lycopersicum
Produkt wyprzedanyProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Podobne produkty
Opis
Pomidor koktajlowy "Citrina" wygląda jak cytryna - ale na szczęście nic jej nie przypomina w smaku. Dzięki delikatnej skórce i łagodnemu, owocowemu smakowi idealnie nadają się do podjadania lub tworzenia kolorowych sałatek.
| Odległość sadzenia: | 50 x 100 cm |
|---|---|
| Okres kiełkowania: | 10 dni |
| Zbiór: | lipiec, sierpień |
| Głębokość sadzenia: | 1 cm |
|---|---|
| Wysokość wzrostu: | 120 do 150 cm |
| Oznakowania: | Bio |
| Nazwa botaniczna: | Solanum lycopersicum |
| Zawartość: | 25 nasion |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bionana Bio pomidor cytrynowy „Citrina“
1 recenzja klienta w innym języku
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Bloomling:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.050 art.