Bionana Bio dzikie kwiaty Goździk pyszny
Dianthus superbus
Produkt wyprzedanyProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Podobne produkty
Opis
Wspaniały goździk wydziela niezwykły dla swojego gatunku zapach, przypominający wanilię. Wyjątkowo delikatne kwiaty lśnią magentą i przyciągają dzikie pszczoły oraz motyle.
| Odległość sadzenia: | ok. 25 x 25 cm |
|---|---|
| Okres kiełkowania: | 4 do 8 tygodni |
| Okres kwitnienia: | czerwiec, lipiec, sierpień |
| Zawartość wystarcza na ok.: | 15 roślin |
|---|---|
| Głębokość sadzenia: | 0,5 cm |
| Wysokość wzrostu: | 30 do 60 cm |
| Oznakowania: | Bio |
| Nazwa botaniczna: | Dianthus superbus |
ocen klientów po polski dla Bionana Bio dzikie kwiaty Goździk pyszny
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.050 art.