Bionana Arbuz „Sugar Baby” bio
Citrullus lanatus
Produkt wyprzedanyProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Podobne produkty
Opis
Idealna przekąska w gorące letnie dni! Mały arbuz "Sugar Baby" jest cudownie orzeźwiający i niesamowicie słodki. Na obfite zbiory należy poczekać do ostatnich przymrozków – arbuza można też wysiewać bezpośrednio na zewnątrz.
Wskazówka: nadaje się również na balkon - upewnij się tylko, że otrzymuje wystarczająco dużo wody.
| Odległość sadzenia: | 100 x 100 cm |
|---|---|
| Okres kiełkowania: | ok. 12 dni |
| Zbiór: | lipiec, sierpień |
| Zawartość wystarcza na ok.: | 6 roślin |
|---|---|
| Głębokość sadzenia: | 2 cm |
| Wysokość wzrostu: | do 35 cm |
| Oznakowania: | Bio |
| Nazwa botaniczna: | Citrullus lanatus |
| Zawartość: | 10 ziaren |
ocen klientów po polski dla Bionana Arbuz „Sugar Baby” bio
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Bloomling:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.050 art.