PON Cactuspon, 6 l

Dla dużych i małych kolczastych przyjaciół

49,40 zł 55,00 zł -10%

(8,23 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 l

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla kaktusów i sukulentów
  • Bez torfu
  • Bez nawożenia wstępnego

Kupowane często z Westland Ziemia do uprawy kaktusów i sukulentów - bez torfu, 4 l

PON Cactuspon, 6 l 49,40 zł (8,23 zł / l)
Westland Ziemia do uprawy kaktusów i sukulentów - bez torfu, 4 l 23,27 zł (5,82 zł / l)
Cena całkowita: 72,67 zł
Opis

Kaktusy i sukulenty uwielbiają suche warunki - woda jest ich największym wrogiem. Dzięki Cactuspon możesz stworzyć idealne warunki, tak jak w ich naturalnym środowisku. Czysto mineralne, specjalne podłoże wykonane z drobnego pumeksu, lawy i zeolitu pozwala na natychmiastowe odprowadzenie nadmiaru wody i zapewnia doskonałe napowietrzenie korzeni. Ponieważ celowo nie jest wstępnie nawożone, masz pełną kontrolę nad dostarczaniem składników odżywczych roślinom.

Zastosowanie:

  • Przygotuj drenaż: Najpierw dodaj podłoże jako warstwę drenażową do gleby oddzielającej, aby transport wody działał idealnie.
  • Stwórz podłoże: Wypełnij cienką warstwą wybranego podłoża, aż do osiągnięcia idealnej wysokości sadzenia.
  • Posadź roślinę: Po prostu umieść swojego zielonego ulubieńca w pojemniku - nie musisz całkowicie usuwać starej ziemi z korzeni.
  • Wypełnij: Całkowicie wypełnij pojemnik podłożem (najłatwiej zrobić to za pomocą praktycznej tacki PON).
  • Faza wzrostu (pierwsze 12 tygodni): W tym czasie podlewaj roślinę jak zwykle od góry bezpośrednio na podłoże.
  • Kontroluj dopływ wody: Upewnij się, że na początku podlewasz tylko umiarkowanie, aby zbiornik wody pozostał na razie pusty.
Nr art.: XMW-LEC-13975
Zawartość: 6 l
EAN: 4070652139751
Numer producenta: 13975
Zastosowanie: Indoor
Cechy: 100% bez torfu
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Hob Creations GmbH, Brandstätterstr. 2-10, 90513, Zirndorf, Niemcy, www.lechuza.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cactuspon

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder