Różnego rodzaju doniczki i pojemniki na rośliny

Do roślin w pomieszczeniach i do sadzenia na tarasie

Szukaj według kategorii

Doniczki i pojemniki na rośliny: 405 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Tacki do uprawy, worki na rośliny i inne pojemniki - wszystko dla udanej uprawy

Bez dwóch zdań, ogrodnictwo to świetna zabawa. Ale jeszcze fajniej jest z odpowiednim sprzętem, który jest nie tylko praktyczny, ale dzięki swojej wysokiej jakości ułatwia pracę. Na przykład, jeśli chcesz uprawiać własne owoce i warzywa, potrzebujesz również odpowiednich narzędzi do uprawy. Należą do nich doniczki do rozmnażania, tace do hodowli i stoły , które zapewniają idealne środowisko dla delikatnych sadzonek. Modele z naszej oferty są nie tylko praktyczne, ale również świetnie wyglądają. Odpowiednie podstawki zapewnią optymalne podlewanie Twoich roślin i zapobiegną zarówno gniciu korzeni, jak i nieestetycznym zaciekom na ziemi.

Worki na rośliny idealnie nadają się do uprawy owoców i warzyw w małych ogrodach i na balkonach. Ponieważ są łatwe w transporcie, są również szczególnie praktyczne, jeśli na przykład często się przeprowadzasz. Specjalna tkanina, z której są wykonane zapewnia silny wzrost korzeni i zdrowe rośliny.

Doniczki we wszystkich kolorach, kształtach i rozmiarach dla uroczych akcentów

Doniczki na rośliny to klasyk i są dostępne w niezliczonych różnych rozmiarach, wzorach i wykonane z różnego rodzaju materiałów. U nas znajdziesz duży wybór różnych modeli, od wysokiej jakości ceramicznych od marki Burgon & Ball po innowacyjne i nietłukące modele wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu duńskiego producenta elho.

Czy to w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, wiszące doniczki zawsze wyglądają wyjątkowo. Idealnie nadają się do dodawania drobnych kwiatowych akcentów i zazieleniania zakamarków.

Skrzynki balkonowe idealnie nadają się do zazielenienia balustrad balkonowych i przekształcenia balkonu w mały ogródek. Nadają się zarówno do kwiatów, jak i do własnej uprawy owoców i warzyw.

A może kosz na rośliny? Taki kosz jest szczególnie ładną alternatywą dla klasycznych donic i świetnie przyciąga wzrok zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Bez względu na to, co wybierzesz, w Bloomling znajdziesz wyjątkowe doniczki i pojemniki na rośliny.