Die Stadtgärtner Kulki z nasionami kwiatów "Powodzenia szczęściarzu", 5 szt.

Urocze pozdrowienie

11,40 zł 12,99 zł -12%

(2,28 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 5 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 5 kolorowych kulek z nasionami kwiatów
  • Zrównoważony rozwój i brak plastiku
  • Przyjazne dla pszczół

Kupowane często z Die Stadtgärtner Kulki z nasionami w woreczku, 5 szt.

Die Stadtgärtner Kulki z nasionami kwiatów "Powodzenia szczęściarzu", 5 szt. 11,40 zł (2,28 zł / szt.)
Die Stadtgärtner Kulki z nasionami w woreczku, 5 szt. 12,99 zł (2,60 zł / szt.)
Cena całkowita: 24,39 zł
Opis

Mały symbol szczęścia, który stale rośnie: kwiatowe kulki "Powodzenia szczęściarzu" to coś więcej niż tylko prezent – ​​to symbol odwagi, nadziei i dobrych życzeń.

Oto jak to działa

  • Połóż kulki na luźnej ziemi lub lekko je dociśnij.
  • Wybierz miejsce słoneczne lub częściowo zacienione
  • Podlewaj regularnie lub poczekaj na deszcz
  • Bądź cierpliwy – już niedługo zakwitną kolorowe kwiaty polne.
Nr art.: DS-1004834
Zawartość: 5 szt.
EAN: 4262499451251
Numer producenta: 1004834
Miejsce siewu: uprawa gruntowa, wczesna uprawa i szklarnia
Dostępne jako: porcja nasion
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Die Stadtgärtner, Frieslandstraße 5, 48527, Nordhorn, Niemcy, hallo@diestadtgaertner.de, www.diestadtgaertner.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Die Stadtgärtner Kulki z nasionami kwiatów "Powodzenia szczęściarzu"