Steinkraft GARDENKRAFT Bio-Pellet, grantulat, 6 kg

Naturalna moc dla żywych i mocnych gleb

134,00 zł

(22,33 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 kg

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 100% wegański
  • Stabilizuje równowagę wodną
  • Wspomaga wzrost korzeni

Kupowane często z Steinkraft GRÜNKRAFT Wapń i zeolit, 650 g

Steinkraft GARDENKRAFT Bio-Pellet, grantulat, 6 kg 134,00 zł (22,33 zł / kg)
Steinkraft GRÜNKRAFT Wapń i zeolit, 650 g 45,99 zł (70,75 zł / kg)
Cena całkowita: 179,99 zł
Opis

Organiczne granulki zeolitowe GARDENKRAFT przywracają równowagę gleby i zapewniają żyzne środowisko ogrodowe. Połączenie zeolitu i organicznego kompostu tworzy naturalny aktywator gleby, który magazynuje składniki odżywcze, lepiej rozprowadza wodę i wzmacnia życie w glebie.

Stosowanie

  • Dodać bezpośrednio do dołka podczas sadzenia (np. 2-3 granulki na roślinę)
  • Wprowadzić 10-15 cm w głąb gleby na rabatach
  • W przypadku nowych nasadzeń wymieszać równomiernie pod korzeniami
  • W przypadku istniejących roślin wymieszać wokół strefy korzeniowej
  • Następnie dobrze podlać, aby granulki stały się aktywne
  • Zaleca się regularne stosowanie w celu zapewnienia lepszej jakości gleby w dłuższej perspektywie
Nr art.: XDK-STKRAF-21002
Zawartość: 6 kg
EAN: 9120084090184
Numer producenta: 21002
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Steinkraft GARDENKRAFT Bio-Pellet, grantulat