Sonnentor Kiełki gorczycy, 120 g
Ostry smak!
13,99 zł
(116,58 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Krótki czas kiełkowania
- Zawiera wiele witamin i żelazo
-
Bio
Opis
Kiełki gorczycy mają ostry smak i zawierają białko, tłuszcz, witaminę C, siarkę, fosfor i żelazo.
Gorczyca bardzo dobrze łączy się z innymi nasionami do kiełkowania, idealnie komponuje się ze smażonymi ziemniakami, sosami i dipami.
- Czas namaczania: 5 godzin
- Czas kiełkowania: 3 dni
- Naczynie do kiełkowania: słoik lub sitko do kiełkowania
| Okres kiełkowania: | ok. 1 tygodnia |
|---|
| Nr art.: | XPI-ST-007734 |
|---|---|
| Zawartość: | 120 g |
| EAN: | 9004145007734 |
| Numer producenta: | 7734 |
| Oznakowania: | Bio |
| Dostępne jako: | porcja nasion |
Składniki
Żółte nasiona gorczycy[1]
- bio
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2039 / 487 kj / kcal |
| tłuszcz | 28,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,52 g |
| węglowodany | 28,4 g |
| w tym cukier | 14,2 g |
| białko | 24,94 g |
| sól | 0,01 g |
Akcesoria
Informacje prawne
| Producent: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Sonnentor Kiełki gorczycy
1 recenzja klienta w innym języku
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
3 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Bloomling:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.650 art.