Semenarna Ljubljana Fasola "Capitano" - nasiona, 200 g

Phaseolus vulgaris

19,04 zł 20,99 zł -9%

(95,20 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Niski wzrost
  • Siew: kwiecień - lipiec
  • Zbiór: maj - wrzesień

Kupowane często z Romberg Doniczki do rozsad 48 sztuk, okrągłe 8 cm, 48 szt.

Semenarna Ljubljana Fasola "Capitano" - nasiona, 200 g 19,04 zł (95,20 zł / kg)
Romberg Doniczki do rozsad 48 sztuk, okrągłe 8 cm, 48 szt. 36,99 zł (0,77 zł / szt.)
Cena całkowita: 56,03 zł
Opis

Ta nisko rosnąca, wczesna odmiana fasoli tworzy żółte, płaskie strąki, które są wyjątkowo mięsiste i bardzo aromatyczne.

Okres siewu: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec
Odległość sadzenia: 6-8 x 40 cm
Nr art.: SEM-S031447_
Zawartość: 200 g
EAN: 3831002612253
Numer producenta: S031447_
Miejsce siewu: uprawa gruntowa
Nazwa botaniczna: Phaseolus vulgaris
Rodzaj warzywa: rośliny strączkowe
Dostępne jako: porcja nasion
Czas siewu: kwiecień, lipiec, czerwiec, maj
Informacje prawne
Producent: Semenarna Ljubljana d.o.o., Bratislavska Cesta 5, 1000, Ljubljana, Słowenia, info@semenarna.si, www.semenarna.si

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Semenarna Ljubljana Fasola "Capitano" - nasiona

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder