Romberg Doniczki do rozsad 18 sztuk, okrągłe 8 cm, 18 szt.

Ulegające biodegradacji

16,43 zł 18,99 zł -13%

(0,91 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 18 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wysokość: 8,5 cm Ø 8 cm
  • Ulega biodegradacji
  • 100% bez torfu

Kupowane często z Romberg Ziemia kokosowa, 2,5 litra, 2,50 l

Romberg Doniczki do rozsad 18 sztuk, okrągłe 8 cm, 18 szt. 16,43 zł (0,91 zł / szt.)
Romberg Ziemia kokosowa, 2,5 litra, 2,50 l 12,42 zł (4,97 zł / l)
Cena całkowita: 28,85 zł
Opis

Doniczki do rozsad Romberg zostały zrobione bez chemicznych dodatków i ulegają biodegradacji. Idealne do udanej uprawy roślin w ekologiczny sposób. Roślinę można sadzić bezpośrednio na zewnątrz z doniczką. Może być stosowana również do rozmnażania z nasion, pikowania małych sadzonek i sadzenia sadzonek.

Zalety:

  • 100% bez torfu
  • Bez szoku związanego z przesadzeniem, po prostu posadź młode rośliny razem z doniczką
  • Ulegające biodegradacji

Wskazówka:

  • Napełnij doniczki ziemią doniczkową do poziomu około 0,5 cm poniżej krawędzi. Następnie, w zależności od gatunku rośliny, jedno lub więcej nasion rozsypuje się na powierzchni podłoża i przykrywa niewielką ilością podłoża.
Nr art.: RB-10091101
Zawartość: 18 szt.
EAN: 4005728900201
Numer producenta: 10091101
Rodzaj produktu: uprawa
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Romberg GmbH & Co. KG, Werner-von-Siemensstr. 13, 25479 , Ellerau, Niemcy, info@romberg.de, www.romberg.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Romberg Doniczki do rozsad 18 sztuk, okrągłe 8 cm

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny