Lechuza Płynny nawóz "Perfect Veggie" Fluid, 475 ml

Optymalna pielęgnacja roślin warzywnych i owocowych

18,29 zł 36,99 zł -51%

(38,51 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 475 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Poręczny dozownik
  • Szybkie działanie
  • Zawartość: 475 ml

Kupowane często z PON Perfect Flower Fluid, 475 ml

Lechuza Płynny nawóz "Perfect Veggie" Fluid, 475 ml 18,29 zł (38,51 zł / l)
PON Perfect Flower Fluid, 475 ml 35,33 zł (74,38 zł / l)
Cena całkowita: 53,62 zł
Opis

Specjalnie opracowany płynny nawóz Lechuza to doskonały wybór dla pysznych warzyw i owoców. Zapewnia optymalne zaopatrzenie w składniki mineralne i jest szczególnie łatwy w dozowaniu w zależności od potrzeb.

  • Idealne zaopatrzenie roślin jadalnych w składniki odżywcze
  • Prosta aplikacja i szybki efekt
  • Praktyczny dozownik w poręcznym rozmiarze

Zawartość: 475 ml

Nr art.: XMW-LEC-19608
Zawartość: 475 ml
EAN: 4008789196088
Numer producenta: 19628
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P262 - Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież.
Lechuza
Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Hob Creations GmbH, Brandstätterstr. 2-10, 90513, Zirndorf, Niemcy, www.lechuza.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lechuza Płynny nawóz "Perfect Veggie" Fluid

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder