Garantia Zbiornik na deszczówkę TIMBER brązowy 230 l
Rustykalny urok i nowoczesna trwałość
Właściwości i zalety
- Do złudzenia przypomina drewno
- Naturalny design
- Pokrywa z zabezpieczeniem przed dziećmi
Podobne produkty
Opis
Wprowadź do swojego ogrodu rustykalny klimat prawdziwego drewna – bez konieczności malowania i bez obaw o działanie warunków atmosferycznych! Zbiornik na deszczówkę TIMBER marki Garantia zachwyca niezwykle realistyczną strukturą drewna, która harmonijnie wpisuje się w każdą aranżację ogrodu. Dzięki kompaktowej średnicy 57 cm bez problemu zmieści się nawet na mniejszych tarasach czy w wąskich zakątkach ogrodu, oferując jednocześnie dużą pojemność 230 litrów na deszczówkę.
W tym modelu bezpieczeństwo jest priorytetem: zdejmowana pokrywa do wygodnego pobierania wody została wyposażona w zintegrowane zabezpieczenie przed dziećmi. TIMBER wyróżnia się również ekologicznym podejściem – został wykonany w 100% z tworzywa pochodzącego z recyklingu i wyprodukowany w Niemczech. Dzięki dwóm zintegrowanym gwintom możesz łatwo zamontować kranik bez konieczności wiercenia. Wysoka odporność na promieniowanie UV sprawia, że ciepły brązowy kolor zachowuje swoją intensywność nawet po wielu latach ekspozycji na słońce.
Uwaga:
Kranik nie znajduje się w zestawie.
Najważniejsze cechy:
- Naturalny wygląd: Wysokiej jakości powierzchnia o nowoczesnym wyglądzie drewna.
- Idealny rozmiar: Kompaktowa konstrukcja przy dużej pojemności.
- Przemyślane bezpieczeństwo: Zdejmowana pokrywa z niezawodnym zabezpieczeniem przed dziećmi.
- Łatwy montaż: Dwa zintegrowane gwinty umożliwiają szybki montaż akcesoriów.
Wymiary:
| Pojemność | 230 litrów |
| Ø | 57 cm |
| Wysokość | 93 cm |
| Waga | 10 kg |
| Nr art.: | OG-212135 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4023122263760 |
| Numer producenta: | 212135 |
| Zastosowanie: | na zewnątrz |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Cechy: | odporny na promieniowanie UV |
Oto jak zabezpieczyć zbiorniki na deszczówkę Garantia na zimę
Downloads
Video do produktu:
TIMBER
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Garantia Zbiornik na deszczówkę TIMBER brązowy 230 l
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.700 art.