Garantia Zbiornik na deszczówkę STONE 2w1 350 l, Lava
Wyrazisty akcent dla nowoczesnego ogrodu
Właściwości i zalety
- Elegancki wygląd naturalnego kamienia
- Zintegrowana misa na rośliny dla miłośników dekoracji
- 350 litrów pojemności przy smukłym designie
Podobne produkty
Opis
Zbiornik na deszczówkę STONE 2in1 marki Garantia nie tylko doskonale wpisuje się w aranżację Twojego ogrodu, ale również wzbogaca go jako stylowy element dekoracyjny! Dzięki wysokiej jakości gładkiej powierzchni o realistycznym wyglądzie naturalnego kamienia tworzysz nowoczesny akcent przy ścianie domu, który przenosi funkcjonalność na zupełnie nowy poziom. Wykorzystujesz cenną deszczówkę do podlewania roślin i jednocześnie podnosisz estetykę tarasu.
Wyjątkową cechą tego zbiornika jest jego wszechstronność: dzięki zintegrowanej misie na rośliny o głębokości 20 cm samodzielnie decydujesz, jak ma wyglądać Twój nowy zbiornik. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zwisające kwiaty, czy minimalistyczne kompozycje z sukulentów – wyjmowana misa umożliwia łatwe sadzenie i pielęgnację.
Dwa wysokiej jakości mosiężne gwinty są trwale zintegrowane z obudową i gwarantują bezpieczne oraz trwałe podłączenie kraników lub uniwersalnych zestawów węży. Dzięki temu ekologiczne ogrodnictwo staje się luksusowym doświadczeniem, które bez wysiłku łączy elegancję z troską o środowisko.
Uwaga:
Kranik nie znajduje się w zestawie.
Najważniejsze cechy:
- Podwójna funkcja: Sprytne połączenie zbiornika na deszczówkę i dekoracyjnej donicy.
- Ekskluzywne wykończenie: Gładka powierzchnia o wyglądzie naturalnego kamienia zapewnia elegancki wygląd.
- Indywidualna aranżacja: W zestawie włóknina i wyjmowana misa do kreatywnego sadzenia.
- Trwała jakość: Odporny na warunki atmosferyczne materiał z dwoma solidnymi mosiężnymi gwintami.
- Przemyślane rozwiązania: Przyłącze komfortowe ułatwia opróżnianie zbiornika przed zimą.
Dane techniczne:
| Pojemność | 350 litrów |
| Wysokość | 150 cm |
| Waga | 15 kg |
| Ø maks. | 62 cm |
| Nr art.: | OG-326141 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4023122201137 |
| Numer producenta: | 326141 |
| Zastosowanie: | na zewnątrz |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Cechy: | odporny na promieniowanie UV |
Oto jak zabezpieczyć zbiorniki na deszczówkę Garantia na zimę
Video do produktu:
STONE 2in1
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Garantia Zbiornik na deszczówkę STONE 2w1 350 l
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.700 art.