Garantia Ścienna amfora ANTIK Terakota 260 l
Śródziemnomorska elegancja spotyka deszczówkę
Właściwości i zalety
- Prawdziwy wygląd i faktura terakoty
- Oszczędność miejsca: tylko 54 cm głębokości
- Zintegrowana misa do sadzenia roślin
Podobne produkty
Opis
Ścienna amfora ANTIK marki Garantia to wiernie odwzorowana antyczna waza, która zachwyca matową, wysokiej jakości powierzchnią niemal nie do odróżnienia od prawdziwej terakoty. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji każdy egzemplarz jest unikatowy i nadaje przestrzeni zewnętrznej ekskluzywny, śródziemnomorski charakter. Niezależnie od tego, czy ustawisz ją na tarasie, czy przy wejściu do domu – amfora stanowi stylowy element dekoracyjny, który perfekcyjnie łączy funkcjonalność i estetykę. Co więcej, oferuje dużo miejsca do magazynowania deszczówki.
Wyjątkową cechą tej wersji ściennej jest jej inteligentna konstrukcja: przy głębokości zaledwie 54 cm idealnie przylega do ściany, jednocześnie oferując pojemność aż 260 litrów. Zintegrowana misa na rośliny pozwala stworzyć indywidualną aranżację z ulubioną roślinnością. Dwa wysokiej jakości mosiężne gwinty zapewniają trwałe i bezpieczne podłączenie akcesoriów, a praktyczne przyłącze komfortowe umożliwia łatwe pobieranie wody oraz opróżnienie zbiornika przed zimą.
Uwaga:
Kranik nie znajduje się w zestawie.
Najważniejsze cechy:
- Śródziemnomorski design: Wysokiej jakości odwzorowanie antycznej terakotowej wazy z matową powierzchnią.
- Kompaktowa konstrukcja: Wyjątkowo oszczędzająca miejsce forma o głębokości zaledwie 54 cm – idealna do montażu przy ścianie.
- Indywidualna dekoracja: Zintegrowana misa na rośliny do kreatywnej aranżacji.
- Detale premium: Dwa solidne mosiężne gwinty oraz włóknina do sadzenia w zestawie.
- Odporność na warunki atmosferyczne: Materiał odporny na UV i warunki pogodowe do wieloletniego użytkowania na zewnątrz.
Wymiary:
| Pojemność | 260 litrów |
| Szerokość | 88 cm |
| Długość | 54 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 20 kg |
| Nr art.: | OG-211603 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4023122182603 |
| Numer producenta: | 211603 |
| Zastosowanie: | na zewnątrz |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Cechy: | odporny na promieniowanie UV |
Oto jak zabezpieczyć zbiorniki na deszczówkę Garantia na zimę
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Garantia Ścienna amfora ANTIK Terakota 260 l
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.700 art.