Felco Rękawice robocze ze skóry bydlęcej
Do intensywnego przycinania w ogrodzie
103,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Optymalna ochrona dłoni
- Wykonane ze wzmocnionej skóry
- Najlepsza przyczepność
Pasujące produkty
Opis
W Twoim ogrodzie czekają intensywne prace związane z przycinaniem, a Ty chcesz zapewnić swoim dłoniom najlepszą ochronę? W takim razie te rękawice robocze są idealnym wyborem. Wnętrze dłoni oraz palce zostały wykonane ze wzmocnionej skóry i elementów z PVC, co gwarantuje zarówno doskonałą ochronę rąk, jak i świetną chwytność. Dzięki temu możesz bez problemu podjąć się przycinania krzewów winnych, prac w architekturze krajobrazu czy pielęgnacji drzew.
| Rozmiar | Długość dłoni |
|---|---|
| S | 180 mm |
| M | 190 mm |
| L | 200 mm |
| XL | 210 mm |
- Rękawice wykonane z miękkiej i wytrzymałej skóry
- Wyściełany grzbiet rękawicy wykonany jest ze spandeksu – elastycznego i oddychającego materiału
- Wnętrze dłoni zostało wzmocnione w kluczowych miejscach patkami z PVC, które zwiększają chwytność i trwałość
- Elastyczny ściągacz w dolnej krawędzi rękawicy zapewnia dobre dopasowanie wokół nadgarstka
- Dla optymalnego komfortu podczas wszelkich prac związanych z przycinaniem
Dla ekspertów od przycinania i ogrodników amatorów, którzy cenią sobie klasę oraz wysoką jakość.
| Nr art.: | Fel-FELCO-702-S |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 783929800042 |
| Numer producenta: | Felco 702S |
| Materiał: | skóra, Elastan |
Informacje prawne
| Producent: | Felco GmbH, Ludwigsburger Straße 71, 71691, Freiberg am Neckar, Niemcy, info@felco.com, www.felco.com |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Felco Rękawice robocze ze skóry bydlęcej
2 recenzje klientów w innym języku
| 5 gwiazdek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Bloomling:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.700 art.