COMPO Trawnik do ponownego wysiewu, 380 g

Mieszanka wysokiej jakości

63,00 zł

(165,79 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 380 g

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z naturalnymi stymulatorami wzrostu
  • Trwały i odporny
  • Unikalne zielone zabarwienie
  • Bardzo szybko gęstnieje i ponownie zielenieje

Kupowane często z COMPO BIO nawóz do trawników - na ok. 75m², 3 kg

COMPO Trawnik do ponownego wysiewu, 380 g 63,00 zł (165,79 zł / kg)
COMPO BIO nawóz do trawników - na ok. 75m², 3 kg 79,00 zł (26,33 zł / kg)
Cena całkowita: 142,00 zł
Opis
Okres siewu: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień
Nr art.: CO-1388112004
Zawartość: 380 g
EAN: 4008398338817
Numer producenta: 1388112004
Zawartość wystarcza na ok.: 50-100 m²
Miejsce: słoneczne miejsce oraz półcień, słoneczne miejsce, półcień oraz cień, zacienione miejsce, słoneczne miejsce oraz cień, półcień
Dostępne jako: porcja nasion
Czas siewu: kwiecień, sierpień, lipiec, czerwiec, marzec, maj, wrzesień

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla COMPO Trawnik do ponownego wysiewu

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena