COMPO Podłoże do terrarium dla węży i innych gadów, 10 l

Dno terrarium dla aktywnych gadów

49,40 zł 55,00 zł -10%

(4,94 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 l

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 100% naturalna kora sosnowa
  • Średni rozmiar ziarna 5-10 mm
  • Zatrzymuje wilgoć

Kupowane często z Oase AquaActiv PondClear, 5 L

COMPO Podłoże do terrarium dla węży i innych gadów, 10 l 49,40 zł (4,94 zł / l)
Oase AquaActiv PondClear, 5 L 363,78 zł (72,76 zł / l)
Cena całkowita: 413,18 zł
Opis

Podłoże COMPO do terrarium oferuje idealne warunki dla średnich i dużych jaszczurek oraz innych wymagających gadów. Jego delikatna, luźna struktura sprzyja naturalnym zachowaniom, umożliwia wygodne kopanie i składanie jaj. Jednocześnie podłoże reguluje wilgotność, zapewniając stabilny mikroklimat w terrarium.

Zastosowanie:

  • Rozluźnij podłoże i rozłóż je na powierzchni co najmniej 5–10 cm na dnie terrarium.
  • Zwierzęta powinny mieć możliwość całkowitego zakopania się.
  • W razie konieczności spryskaj lekko wodą, aby dostosować wilgotność.
  • Regularnie wymieniaj zanieczyszczone podłoże
  • Należy nosić rękawice i upewnić się, że produkt jest używany prawidłowo.
Nr art.: CO-2420802
Zawartość: 10 l
EAN: 4008398142087
Numer producenta: 2420802
Cechy: certyfikowany organiczny
Gatunek zwierząt: gady
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla COMPO Podłoże do terrarium dla węży i innych gadów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder