COMPO Bio nawóz do roślin kwitnących Ready to use, 500 ml

Piękne kwiaty na balkonie, tarasie i w pokoju

23,99 zł

(47,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Natychmiastowy efekt
  • Z pomocą w dozowaniu
  • Wzmacnia rośliny

Kupowane często z Semenarna Ljubljana Rzodkiew czarna "Runder Schwarzer Winter" - nasiona, 8 g

COMPO Bio nawóz do roślin kwitnących Ready to use, 500 ml 23,99 zł (47,98 zł / l)
Semenarna Ljubljana Rzodkiew czarna "Runder Schwarzer Winter" - nasiona, 8 g 5,47 zł (683,75 zł / kg)
Cena całkowita: 29,46 zł
Opis

Nawóz do roślin kwitnących COMPO zapewnia wspaniałe kwiaty i silne rośliny - zarówno na balkonie, tarasie, jak i w pomieszczeniach. Zrównoważona kombinacja składników odżywczych wzmacnia rośliny, wspomaga ich odporność, a jednocześnie zapewnia imponujący blask kwitnienia. Praktyczny dozownik sprawia, że nawożenie jest czyste i łatwe.

Nr art.: CO-2498302
Zawartość: 500 ml
EAN: 4008398149833
Numer producenta: 2498302
Cechy: certyfikowany organiczny
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla COMPO Bio nawóz do roślin kwitnących Ready to use