AUSTROSAAT Hiacynt wschodni - Blue Jacket, niebieski, rozmiar 15/16, 3 szt.

Hyacinthus orientalis

24,99 zł

(8,33 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Przyjemny zapach
  • Okres kwitnienia: marzec-kwiecień
  • Zawartość: 3 cebulki

Kupowane często z AUSTROSAAT Czosnek do sadzenia jesienią, 3 szt.

AUSTROSAAT Hiacynt wschodni - Blue Jacket, niebieski, rozmiar 15/16, 3 szt. 24,99 zł (8,33 zł / szt.)
AUSTROSAAT Czosnek do sadzenia jesienią, 3 szt. 18,99 zł (6,33 zł / szt.)
Cena całkowita: 43,98 zł
Opis

Te hiacynty oczarują Twój ogród od marca do kwietnia swoimi pięknymi niebieskimi kwiatami i wniosą wiosnę do Twojego domu.

  • Do doniczek i gruntu otwartego
  • Przyjemny zapach
  • Zawartość: 3 cebulki
Okres siewu: wrzesień, październik, listopad
Kolor kwiatów: niebieskie odcienie
Nr art.: AS-904786
Zawartość: 3 szt.
EAN: 9001415904786
Numer producenta: 904786
Zastosowanie: na zewnątrz
Miejsce siewu: uprawa gruntowa, doniczki, miski i skrzynki na kwiaty (na zewnątrz)
Zawartość wystarcza na ok.: 3 rośliny
Nazwa botaniczna: Hyacinthus orientalis
Dostępne jako: cebulki
Czas siewu: listopad, październik, wrzesień
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Austrosaat Österr. Samenzucht- u. Handels-Aktiengesellschaft, Oberlaaerstraße 279, 1232, Wien, Austria, officewien@austrosaat.at, www.austrosaat.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AUSTROSAAT Hiacynt wschodni - Blue Jacket, niebieski, rozmiar 15/16

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder