4rain Zbiornik ścienny SLIM 650 L
Duża objętość na małej przestrzeni
Właściwości i zalety
- Duża pojemność
- Instalacja oszczędzająca miejsce
- Wysoka jakość
Podobne produkty
Opis
Zwiększ swoje rezerwy wody bez zajmowania cennego miejsca w ogrodzie! Zbiornik ścienny SLIM marki 4rain zachwyca dużą pojemnością przy wyjątkowo kompaktowej konstrukcji. Dzięki prostemu wyglądowi i nowoczesnej kolorystyce subtelnie komponuje się z każdym otoczeniem ogrodowym. W ten sposób efektywnie zbierasz darmową deszczówkę i jednocześnie oszczędzasz na podlewaniu ogrodu.
Dzięki dwóm zintegrowanym przyłączom gwintowanym 19 mm (3/4 cala) pobieranie wody jest wyjątkowo wygodne: możesz korzystać z dołączonego kranika lub rozszerzyć system o opcjonalny zestaw wężowy do całkowitego opróżniania zbiornika. Zadbano także o trwałość: odporny na warunki atmosferyczne materiał z wysoką ochroną UV gwarantuje długą żywotność podczas użytkowania na zewnątrz. To przemyślany klasyk, który idealnie łączy funkcjonalność z estetyką!
Uwaga:
W przypadku ryzyka mrozu zimą zbiornik należy całkowicie opróżnić.
Najważniejsze cechy:
- Efektywne wykorzystanie przestrzeni: Duża pojemność przy jednocześnie niewielkich wymaganiach dotyczących miejsca.
- Elastyczne przyłącza: Dwa gwintowane przyłącza do pobierania wody lub wygodnego opróżniania resztek wody.
- Wygodny dostęp: Praktyczny otwór z pokrywą o średnicy 18 cm na górze zbiornika.
- Odporność na warunki atmosferyczne: Solidne materiały z wysoką ochroną UV do długotrwałego użytkowania na zewnątrz.
- Gotowy do użycia: W zestawie odpowiedni kranik do bezpośredniego pobierania wody.
Wymiary:
| Wysokość | 210 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Głębokość | 79 cm |
| Waga | 36 kg |
| Nr art.: | OG-211827 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| EAN: | 4023122293057 |
| Numer producenta: | 211827 |
| Zastosowanie: | na zewnątrz |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Cechy: | odporny na promieniowanie UV |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla 4rain Zbiornik ścienny SLIM 650 L
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 11.700 art.