Feel Green Pflanzy "banan doniczkowy"

Musa velutina

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Mały prezent dla wielkiej radości - posadź banany doniczkowe w drewnianych pojemnikach. Uprawa jest nieco bardziej wymagająca, ale daje dużo frajdy.

Ten banan doniczkowy pochodzi z Tajlandii, ale można go również łatwo uprawiać jako roślinę doniczkową. Podczas kiełkowania wystarczy utrzymać temperaturę powyżej 20°C. Po ok. 4 do 8 tygodniach pojawiają się pierwsze zielone rośliny.

  • Pflanzy zawiera nasiona roślin oraz specjalny granulat

Instrukcja uprawy:
Ostrożnie odklej naklejkę i wyjmij nasiono z torebki i umieść je w szklance letniej wody na 24 godziny. Następnie wciśnij nasiono na głębokość ok. 1 cm w granulki i powoli wlej do doniczki ok. 30 ml wody.
Umieść doniczkę w jasnym, ciepłym miejscu. Podlewaj umiarkowanie do kiełkowania (ok. 20 ml co 3 dni). Upewnij się, że granulat nie wysycha i unikaj zalania. Pojemnik należy przykryć szkłem i codziennie zdejmować szkło na ok. 1 godzinę, aby zapewnić roślinie świeże powietrze.
Po ok. 2-4 tygodniach banan zacznie rosnąć. Kontynuuj podlewanie z umiarem. Po ok. 4-8 tygodniach pojawiają się pierwsze zielone rośliny.

Gdy tylko roślina stanie się zbyt duża, aby pomieścić ją w doniczce, ostrożnie wyjmij ją za pomocą kompostowalnej wkładki do kubka i przesadź do doniczki z odrobiną ziemi.

Magazynowanie:
Może być przechowywany przez co najmniej 2 lata, jeśli jest przechowywany w suchym miejscu.

Dużą wagę przywiązuje się tutaj do designu i zrównoważonego rozwoju. Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości drewna olchowego i wypełniony zgodnie z koncepcją „Ready to grow” firmy Feel Green. Jest wyposażony w biodegradowalny kubek do uprawy, co z kolei gwarantuje, że roślinę można łatwo przesadzić, a pudełko drewniane można bez problemu ponownie wykorzystać. Kubek po pewnym czasie stanie się cennym nawozem dla rosnącej rośliny. Sama doniczka może być ponownie wykorzystana jako pojemnik a długopisy. Tak czy siak super prezent.

Marki: Feel Green
Materiał: drewno
Dalsze informacje

Materiał:
drewno olchowe (pochodzenie: Austria), papier bio top (biały)

Wymiary:
10 x 7 cm

Waga:
0,15 kg

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Feel Green Pflanzy "banan doniczkowy"

1 recenzja klienta w innym języku

1,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (100%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Pflanzy "banan doniczkowy"", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder